Prenájom techniky

DJI RONIN 2

Profesionálny stabilizátor kamier ako RED, ARRI, URSA a iné. Nosnosť do 13 KG. Stabilizátor dodávame s kufrom a rôzne napájacie káble pre profesionálne kamery. DJI Ronin 2 sa dá objednať spolu s kamerovým žeriavom kde je zvýhodnená cena.

X JIB CAMERA CRANE

Profesionálny stabilizátor kamier ako RED, ARRI, URSA a iné. Nosnosť do 13 KG. Stabilizátor dodávame s kufrom a rôzne napájacie káble pre profesionálne kamery. DJI Ronin 2 sa dá objednať spolu s kamerovým žeriavom kde je zvýhodnená cena.

RED KOMODO

Nová kompaktná kamera RED KOMODO ponúka nový snímač (6K Super 35; globálna uzávierka 6K rozlíšení a 2K 120 fps) Kamera je dostupná aj so setom ZEISS objektívov.

BLACK MAGIC 6K

Veľmi obľúbená kamera na komerčnom trhu. Kamera EF bajonetom je určená pre veľkú škálu canon objektívov  s AF a MF clonou. Black Magic dokáže natáčať RAW materiál v rozlišení 6144 x 3456. Kamera je dodávana 2Xbatéria plus nabíjačka.

KAMEROVÁ LANOVKA SPEEDLINE

Kamerová lanovka ktorá je určena pre stabilizátori DJI Ronin 2, Ronin L, Ronin MX, Ronin M. Lanovka je dodávana spolu s ovládačom plus kotviaci úchop a samotné lano.

OBJEKTÍVY ZEISS ZF.2

Tieto foto bojektívy veľmi populárne aj na filmovú tvorbu sa dodávaju spolu s redukčným krúžkom na Canon bajonet. Manuálne objektívy s Nikon bajonetom charaktreistické svojou krebou ponúkajú vyšši štandart zachytávania dokonlých snímkov. Dodávaju sa v ohnisku 18, 21, 35, 85mm.

PDMOVIE FOLLOW FOCUS

Veĺmi jednoduchá obsluha tohto profi focus zariadenia. Možnosť namotnovať aj ovládanie palcom vhodné na troj osé stabilizátori.

DJI MAVIC 2 PRO

Dron – 4K kamera, dosah prenosu 8 km, doba prevádzky 31 min, max. rýchlosť 72 km/h, GPS, skladanie, detekcia prekážok, stabilizácia obrazu, autonómny let a sledovanie objektov, 8GB vnútorná pamäť. K dronu je možnosť aj doobjednania licencovaného pilota.

CANON 70-200 F2,8

Jeden z najkvalitnejších teleskopických transfokačných objektívov v rade EF, Canon EF 70-200 f/2.8L, je porovnateľný s objektívom s jednou ohniskovou vzdialenosťou.

SIGMA ART 18-35 F1,8 CANON MOUNT

Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM A je celosvetovo prvým širokouhlým štandardným transfokačným objektívom, ktorý disponuje unikátnou svetelnosťou f/1.8 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

LAOWA 7,5MM PRE MFT F2

Objektív Laowa 7,5 mm f/2 je kompaktný a dobre zostrojený objektív, ktorý dodáva vynikajúcu kvalitu obrazu.

DJI RONIN RS 2

Ronin-RS 2, stabilizátor na ľahšie kamerové set-upy s nosnosťou 4,5 kg, podpora 360 stupňového Rollu. Možnosť dodania aj elektronického úchytu pre RC car, Lanovku a iné. Ronin RS 2 je možné prenajať aj v kombo verzii.

RC CINEMA CAR

Toto RC autíčko je konštruované pre stabilizátori DJI.

CAMERA CAR BMW X3

Ponúkame na prenájom CAMERA CAR – auto je dodávané s kamerovou konštrukciou so stabilizovaným ramenom + Ronin 2. Ide o BMW x3 4×4 186PS. 

Páči sa Vám technika?

Pošlite mi správu!

1 + 3 =